בזמן שביום יום שלנו אנחנו מרגישים מבולבלים, עייפים ,מוטרדים, יש דרך שתמלא לנו את מצברי האנרגיה תשמח ותרגיע אותנו כמעט מיד.(במקרה הרגיל),
במקרה היותר מתקדם הדרך הזו תחבר אותך לכל אשר קיים ותמלא אותך בתחושה של שמחה. כל בעיותך יראו מצחיקות, מי שיסתכל עליך מהצד יחשוב שאולי השתגעת…אבל תהיה לך את ההבנה שהוא בעצם המשוגע כאן כי הוא לא מבין כמה הכל בעצם מדהים.
וכל זה ללא שימוש באף סם משנה תודעה. 🙂
נשמע כיף נכון?
אז איך זה עובד?

החלטתי לכתוב את השלבים האלה עבורכם כדי שתוכלו להשתמש בכלי הנהדר הזה שקיים בכל מקום, ובחינם.אז השלבים הם:

נגיד שאתם באמצע יום אולי בעבודה אולי בבית ולפתע אתם מרגישים “נבולים” מרגישים לא טוב.
הדבר הראשון שתרצו לעשות זה:

1-לסגור מכשירים חשמליים, או להתרחק מהם מיד. כן גם מחשב כן גם פלאפון.

2-לצאת אל מקום שיש בו אדמה ,להוריד נעליים לדרוך על האדמה.מה שקורה בשלב הזה הוא פריקה של מטענים שליליים מהגוף שלך אל תוך האדמה, אפשר גם לשים ידיים על האדמה ולתת לה באופן מודע את כל המתחים, הפחדים, העייפות, ולהרגיש איך הגוף מתרוקן מהמטענים הלא נעימים שישבו בתוכו ומתמלא במקום בכוח חיים.

אפשר גם לשכב על האדמה ולהרגיש מתחים נפרקים מהגב אל תוך האדמה, במיוחד למי שכואב הגב או שיש לו בעיות יציבה זה ממש טוב…לי אישית זה סידר את הגב ממצב של כאבים ממש חזקים למצב שהכאב פשוט נעלם במשהו כמו שתי דקות.

3-לפתוח את החושים
אפשר לנשום, להבחין בריחות, בכיוון הרוח, להביט בטבע סביבך לבחור מראה שנעים לך ולתת לו להיכנס אליך, לנשום אותו פנימה.לפתוח אוזניים לצלילים -כשפותחים את האוזניים נפתח הלב. ההגנות יורדות.

בשלב הזה סביר להניח ששינוי משמעותי כבר מורגש במערכת, בעיקר תחושה של הקלה..חיות מחודשת, נועם,כמו לחלוץ נעל שלא התאימה… וככל שמתרגלים את זה יותר, מעמיקים אל תוך עוד תחושות… בשלבים מתקדמים יותר מחזקת התחושה של נוכחות, חסד, הודיה ושמחה קיומית.

בתור תרגול ביום יום אפשר להתחיל עם שני השלבים הראשונים וגם להתנסות בשלישי. זו אחלה דרך לחזור לעצמינו לחדש אנרגיה להיזכר בתדר נעים ואולי לחוות מסע על הדרך… אפשר לעשות את זה בכל מקום, בכל זמן, נסו זאת ושלחו לי חוויות!

לקביעת מפגש אישי עם הטבע צאו מביתכם, מצאו אדמה, והיפגשו עם הטבע. בהצלחה